Pokyny pro návštěvníky výlovu Hnačovského rybníka

Vzhledem k velkému zájmu o výlov Hnačovského rybníka jsme pro návštěvníky výlovu připravili několik důležitých informací

Jak již bylo avizováno výlov začíná cca v 8:00. Prodej ryb, občerstvení a doprovodný program začne v 9:00. Na místě bude možné zakoupit si občerstvení - studené i teplé nápoje, vedle rybích výrobků i tradiční klobásy, hranolky, bramboráky apod. Je připraven bohatý doprovodný program s odborným výkladem a ukázkou ryb našich rybníků a jejich zpracování, proběhne tradiční pasování na rybáře a pro děti jsou připravené soutěže o ceny.

Pro návštěvníky, kteří přijedou autem, bude umožněno bezplatné parkování v areálu místního kempu (viz mapa). Pro parkování nepoužívejte přjezdových tras od silnice I/22 Klatovy - Horažďovice a od Plánice. Umožníte tim bezproblémový příjezd ostatním návštěvníkům a hlavně volný průjezd nákladním automobilům odvážejících vylovené ryby. Na plynulý příjezd a odjezd návštěvníků bude dohlížet Policie ČR, dbejte proto jejich pokynů a pokynů pořadatelů.

GPS souřadnice parkoviště: 49.3611069N, 13.4837889E

Příjezdové trasy

Ve směru od Plzně: po silnici I/27 do Klatov, projet rovně celé Klatovy (směr silnice I/22 na Strakonice). Po výjezdu z Klatov cca 15 km po silnici I/22 směr Horažďovice (Strakonice) a před obcí Zavlekov na křižovatce tvaru T odbočit doleva směr Plánice (odbočka bude značena značkou VÝLOV).

Ve směru od Strakonic: Po silnici I/22 přes Horaždovice směr na Klatovy, za obcí Zavlekov na křižovatce tvaru T odbočit doprava směr Plánice (odbočka bude značena značkou VÝLOV).

Ve směru od Nepomuka: Po silnici II/187 směr Plánice, v Plánici za náměstím doprava směr Hnačov (Sušice). Po cca. 500 m rovně směr Hnačov.

Dodržujte dopravní značení, pokyny pořadatelů a Policie ČR. Přispějete tak k bezproblémovému průběhu celé akce. Děkujeme.

 

Co je u nás nového?

Přehled stánků Praha a Střední Čechy

Přehled stánků s prodejem vánočních kaprů Klatovského rybářství v Praze a ve Středních Čechách …

Přehled prodejních míst v Plzeňském kraji

Přehled prodejních míst vánočních kaprů Klatovského rybářství a.s. v Plzeňském kraji …

Pokyny pro návštěvníky výlovu Hnačovského rybníka

Vzhledem k velkému zájmu o výlov Hnačovského rybníka jsme pro návštěvníky výlovu připravili několik důležitých informací …

Projekty

OP Rybářství

Oprava sádek

Přívěs na živé ryby

Klatovské Rybářství a.s.

K Letišti 442/II, 33901 Klatovy

klatryb@klatryb.cz

+420 376 323 301

© 2017 Klatovské rybářství a.s., Všechna práva vyhrazena